Atrakcje

Park linowy

Trzy rodzaje tras linowych, czyli zawieszonych między drzewami, na wysokości kilku metrów nad ziemią systemów przeszkód i zjazdów tyrolskich. Przed wejściem na trasę każdy klient zapoznaje się z regulaminem, otrzymuje specjalistyczny sprzęt i przechodzi szkolenie na zawieszonym nisko nad ziemią odcinku treningowym. W trakcie pokonywania tras klienci nadzorowani są przez instruktorów. Przed wizytą w parku warto także zapoznać się z regulaminem parku linowego oraz porównać trasy w galerii.

Strzelanie z łuków

Strzelanie z łuku to świetna zabawa dla wszystkich. Możesz trenować swoją celność indywidualnie, jak również z całą rodziną, także z dziećmi, lub paczką przyjaciół. Profesjonalny sprzęt i opieka doświadczonej obsługi, pozwolą Ci dojść do perfekcji i zaliczać same dziesiątki.

Air Soft Gun – Repliki broni

Interesujesz się militariami, bronią, strzelectwem sportowym, lubisz trenować swoją celność? Może chcesz przypomnieć sobie czasy „wojska” lub po prostu dobrze bawić się z kumpami lub dziećmi? U nas możesz postrzelać z wiernych replik broni.

Mini Golf

Strefa Malucha