Park Linowy Szara Sowa

O firmie

   Szara Sowa jest firmą, która rozwinęła skrzydła w 2010 roku. Proponujemy Wam dobrą zabawę w koronach drzew oraz, pełen niezapomnianych emocji, ”lot” na wysokości 30 metrów. Zapraszamy do zapoznania się z opisem tras linowych, których pokonywanie mamy w swojej ofercie oraz regulaminem, gdyż zależy nam na Waszym bezpieczeństwie.

     Oferujemy klientom możliwość pokonywania zamocowanych między drzewami tras linowych, o różnym stopniu trudności (patrz oferta). Dzieciom i seniorom proponujemy łatwiejszą trasę niską, a młodzież i dorosłych zapraszamy na - wymagającą większej sprawności - wysoką. Dla miłośników mocnych wrażeń największą atrakcją będzie natomiast, podnosząca adrenalinę trasa zjazdowa.

     Na Sowiej Polanie można zapalić ognisko z przyjaciółmi i spędzić miło czas z rodziną na łonie natury. Zapraszamy także szkoły oraz firmy do organizowania u nas imprez integracyjnych.

 

Bezpieczeństwo


          Przed wejściem na trasę każdy klient zapoznaje się z regulaminem i przechodzi szkolenie na zbudowanym nisko nad ziemią odcinku treningowym. Ma wówczas możliwość poznania zasad posługiwania się sprzętem asekuracyjnym oraz przekonania się o własnym bezpieczeństwie i nabrania pewności siebie.
Przez cały czas, gdy klienci pokonują trasę, nadzorują ich instruktorzy.

         

          Park został wybudowany zgodnie z międzynarodowymi zasadami i standardami wyznaczonymi przez światową organizację ACCT ( Ropes Course Construction Standards, 2004). Spełnia również obowiązującą w Polsce normę PN-EN 15567-1, zobowiązującą właścicieli parków, do przeprowadzenia ekspertyzy dendrologicznej, oraz z normę PN-EN 15567-2 zgodnie z którą olinowanie stosowane do budowy tras linowych musi spełniać kryterium wytrzymałości 6,5 t. Używany przez klientów sprzęt alpinistyczny posiada atest CE i UIAA.


Aktualności

więcej ...

Szybki kontakt

ico_home Zawada 137f
33-112 Tarnowiec
ico_phone Tel: 606148444
Tel: 600 969 185
ico_envelop biuro@szarasowa.pl


Zarezerwuj termin

kalendarz
Obejrzyj naszą galerię

foto_ico
Copyright © by Park Linowy Szara Sowa S.C.
Projekt i wykonanie: Konrad Ogar (www.webimpuls.pl)